wtorek, 25 kwietnia 2017

Miś powraca

 W każdym z nas mieszka dziecko. Pozwólmy mu czasem wyjść z ukrycia i powrócić do lat beztroskiego dzieciństwa. A może tak przenieść się do Stumilowego Lasu i znów spotkać ulubionych bohaterów: Kubusia Puchatka, Krzysia, Prosiaczka, Tygryska, Kłapoucha i resztę przyjaciół.

  Nowe przygody Kubusia Puchatka, które właśnie pojawiły się na księgarskich półkach to obowiązkowa lektura rozchmurzająca w każdym wieku. To ciepłe, zabawne historie to ponadczasowe lekcje przyjaźni, pokazujące siłę dziecięcej wyobraźni. Nieważne, czy masz 5 czy 55 lat.
Oficjalna kontynuacja klasycznych opowiadań A.A. Milne’a w wykonaniu najlepszych współczesnych pisarzy dla dzieci z nowymi pięknymi ilustracjami w stylu E.H. Sheparda i w znakomitym tłumaczeniu Michała Rusinka.

Kubuś ciągle jest misiem o bardzo małym rozumku, pomimo tego, że skończył 90 lat. Jest nadal zabawny, rozśmiesza nas swoimi mruczankami i pomysłami. Prosiaczek dalej trzęsie się ze strachu, Tygrys bryka, a Kłapouchy smuci...Pojawiają się jeszcze nowi przyjaciele. Jest Pingwin, który ceni etykietę i jest bardzo dobrze wychowany. Jest również smok, który będąc istotą "mimarłą i "wytyczną" narobi niezłego zamieszania w Stumilowym Lesie. Kubuś postanowi zwiedzać świat i zamiast na biegun, wybierze się do Egiptu...Świetnie opowiedziana i narysowana historia. Czyta się ją z największą przyjemnością.
Gorąco polecam nie tylko dla dzieci :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza